Sportovní klub Karate Chvatěruby

Tréninky karate pokračují

25. 3. 2021

Stejně jako všichni kolem nás, i náš oddíl karate se potýká s náročnými časy plnými omezení. Tato doba nám vůbec nenahrává. V našem oddíle jsme jeden tým, jsme sportovci i kamarádi. Baví nás společně trénovat a o to více pociťujeme zákaz veškerých aktivit.

Proto náš oddíl s cvičením nepřestal. Využili jsme moderní technologie a začali jsme se scházet on-line. Počáteční nedůvěra brzy vymizela, trénujeme třikrát týdně po jedné hodině a do on-line tréninků se s námi zapojuje čím dál více dětí. Aktuální počet třiceti cvičících dětí považujeme za úspěch, který nás velmi těší.

Pro děti jsme vyhlásili několik motivačních soutěží, jež probíhají právě během těchto hodin. Věříme, že soutěže o věcné ceny pomohou děti motivovat, aby neztratily chuť do další práce na svém rozvoji.

Rád bych proto touto cestou poděkoval obci Chvatěruby, paní starostce a všem zastupitelům, kteří nám pomohli svým finančním příspěvkem pořídit ceny pro děti z našeho oddílu a povzbudit je tak v této nelehké době.

Doufejme, že se situace co nejdříve uklidní a opět se sejdeme v tělocvičně. A že i letos budeme moci uskutečnit letní soustředění a příměstský tábor, s jejichž přípravou nadále pokračujeme.

Oss,

Aleš Hromádko, předseda, SK karate Chvatěruby,z.s

Mohlo by se Vám líbit…

Karate Kemp Pařez 2023

Karate Kemp Pařez 2023

KARATE KEMP 29.7. - 5.8.2022. Registrace začíná !!! Přihlášky do 1.3.2023. Detailní informace  - zde. Online...

Kemp Chřibská 2022

Kemp Chřibská 2022

Opět jsme se po roce zúčastnili týdenního Karate kempu v rekreačním středisku Bajtlich v blízkosti Chřibské v Českém...

Karate kemp 2021

Karate kemp 2021

Pod vedením našich trenérů, Shihan Ivy Keslové, Aleše Hromádka a několikanásobného mistra ČR v kata Lukáše Jandy, jsme...

První závody sezóny 2020/2021!

První závody sezóny 2020/2021!

6.9.2020 jsme se konečně po dlouhé době mohli zúčastnit závodů! Sice v rouškách, ale i tak paráda! Vyrazili jsme do...